Szybka rezerwacja spływów Dunajcem - Noclegi i Camping nad Dunajcem - zadzwoń już teraz!

+48 721 450 850 Facebook
bon-turystyczny

Spłyń 6 lub 8 osobowym pontonem Przełomem Dunajca pod opieką doświadczonego instruktora lub wypożycz kajak w naszej wypożyczalni w Niedzicy lub Szczawnicy! zniżki dla rodzin z dziećmi i grup! Darmowy parking!

RAFTING NA DUNAJCU

Rafting na Dunajcu. Spływ pontonem Przełomem Dunajca to największa atrakcja Pienin. Piękne krajobrazy, dzika przyroda i szum rzeki Dunajec to przygoda dostępna dla każdego, niezależnie od wieku czy kondycji fizycznej, nie są również wymagane umiejętności pływania wpław! Spływy Dunajcem odbywają się od 1 kwietnia do 1 listopada!

INTEGRACJA DLA FIRM PIENINY

Team Building, Wspinaczka, Zajęcia Linowe w Skałach, Samochody 4x4, Paintball, Wycieczki Rowerowe, Parki Linowy, Tyrolki, Rafting, Survival, Spływy Kajakowe Dunajcem, Ogniska i Grille. Imprezy Integracyjne Pieniny, Imprezy Integracyjne Zakopane, Atrakcje w Pieninach. Zapraszamy Grupy i Firmy w Pieniny!

WYPOŻYCZALNIA KAJAKÓW NA DUNAJCU

Wypożyczalnia kajaków na Dunajcu w Szczawnicy, Niedzicy oraz Wietrznicach! Wypożycz kajak i spłyń Przełomem Dunajca. Przygoda, której długo nie zapomnisz! Posiadamy jako jedyna firma 3 wypożyczalnie kajaków w Pieninach: darmowy parking, przebieralnia, profesjonalne kajaki 1 lub 2 osobowe, kajaki dmuchane, kajaki polietylenowe, pontony. Konkurencyjne ceny ! nasza wypożyczalnia kajaków czynna jest od kwietnia do listopada!

SPŁYWY KAJAKOWE DUNAJCEM

Spływy kajakowe Dunajcem, najpiękniejszą rzeką południowej Polski. Różne trasy spływów Dunajcem. Trasy krótkie 2-3 godzinne , całodniowe lub 2-3 dniowe spływy kajakowe z noclegami. Posiadamy 3 wypożyczalnie kajaków na Dunajcu. Wypożyczalnia kajaków w Niedzicy, Przystań kajaków w Sromowcach, Szczawnicy oraz Wietrznicach. Najnowocześniejszy sprzęt i największy wybór kajaków w regionie!

SKLEP KAJAKOWY

Sprzęt kajakowy, kajaki turystyczne, kajaki pneumatyczne, kajaki górskie i morskie, wiosła, pagaje, odzież kajakowa, kaski oraz aksesoria. Możliwośc testowania kajak przed zakupem! Zapraszamy do naszego Sklepu Kajakowego w Krakowie na Kolnej!

RAFTING GDZIE WARTO SIĘ WYBRAĆ?

Gdzie warto wybrać się na Rafting? Rafting w Polsce, Rafting zagranicą. O czym należy wiedzieć? Jak się przygotować na ekstremalny rafting? czy ktoś słyszał o Raftingu w Krakowie? Rafting Zakopane, Rafting Pieniny, Rafting na rzece Białka i wiele innych ciekawostek znajdziesz tutaj..

GALERIA
« 2 z 2 »
 

NASZ TEAM

GRUPA LUDZI, KTÓRYCH ŁĄCZY JEDNA PASJA

Paweł Sarna

ZAŁOŻYCIEL FIRMY INSTRUKTOR, TRENER KAJAKARSTWA GÓRSKIEGO

Założyciel firmy. Dwukrotny olimpijczyk „Ateny 2004” „Pekin 2008”, kilkukrotny medalista Mistrzostw Świata, Europy i Polski. Obecnie trener i zawodnik w Krakowskim Klubie Kajakowym, student na kierunku wychowanie fizyczne, ponadto miłośnik sportu, w różnych dyscyplinach, letnich jak i zimowych wciąż poszukujący wrażeń i czekający na nowe wyzwania.

Krzysztof Jakubowski

ZAŁOŻYCIEL FIRMY, INSTRUKTOR KAJAKARSTWA GÓRSKIEGO ORAZ RAFTINGU

Założyciel firmy. Instruktor Kajakarstwa Górskiego od 13 roku życia związany z kajakarstwem górskim. Uczestnik i medalista Mistrzostw Polski reprezentant klubu oraz Polski w międzynarodowych zawodach kajakowych, uczestnik mistrzostwach europy w kajakarstwie górskim.

INSTRUKTOR KAJAKARSTWA GÓRSKIEGO ORAZ RAFTINGU

Z kajakami związany od 15 lat. Swoja przygodę rozpoczął w klubie sportowym Start Nowy Sącz. Kilkuletni reprezentant Kadry Narodowej. Największe osiągnięcia: Kilkukrotny Mistrz Polski. Obecnie ekstremalny kajakarz górskie. Niezwykle utalentowany instruktor z darem do uczenia!

Jakub Chojnowski

TRENER, INSTRUKTOR KAJAKARSTWA GÓRSKIEGO

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, kierunek wychowanie fizyczne. Swoją przygodę z kajakami rozpoczynał w klubie KS Start Nowy Sącz później AZS AWF Kraków. Reprezentant Polski na najważniejszych imprezach rangi mistrzowskiej. Mistrz Europy oraz wielokrotny medalista Mistrzostw Polski. Niewątpliwie perfekcjonista w Naszym zespole:)

Kacper Ćwik

INSTRUKTOR RAFTINGU I KAJAKARSTWA GÓRSKIEGO

Obecnie student ekonomii. Z kajakami związany od 11 lat. Swoja przygodę rozpoczął w klubie sportowym Start Nowy Sącz. Kilkuletni reprezentant Kadry Narodowej. Największe osiągnięcia: Kilkukrotny Mistrz Polski, brązowy medalista Mistrzostw Europy, srebrny medalista Mistrzostw Świata. Niezwykle cierpliwy i opanowany, zawsze we właściwym miejscu i o właściwym czasie.

O NAS

Nasza Firma powstała w 2010r. Szybko staliśmy się liderem w organizacji kursów kajakarstwa górskiego oraz raftingu. Nasz sukces jednak nie nastąpił od razu, głównym czynnikiem, dzięki któremu doszliśmy do tego co mamy teraz były nasze wcześniejsze doświadczenia zdobyte ciężką pracą na treningach i mnóstwem wyrzeczeń. Wspólna pasja i przyjaźń spowodowała, że zdecydowaliśmy się na kontynuację naszych zamiłowań do kajakarstwa.
Wszystko to sprawiło, że nie stoimy w miejscu i cały czas podążamy w kierunku naszego rozwoju.

Dziś firma Rivent prężnie działa w Krakowie gdzie znajduje się nasz sklep kajakowy, wypożyczalnia kajaków, centrum raftingowe. Oprócz tego organizujemy wyjazdy zagraniczne do Słowenii, Austrii, Bośni i Hercegowiny, Chorwacji, Czech czy Słowacji na których uczymy pływać na kajakach górskich.

Rivent to również wypożyczalnia kajaków na Dunajcu gdzie organizujemy spływy kajakowe i raftingowe na pontonach. Posiadamy przystań pontonowo - kajakową w Szczawnicy, wypożyczalnie kajaków w Niedzicy oraz bazę do organizacji kursów kajakarstwa górskiego na torze w Wietrznicy koło Łącka. Nasz klucz do sukcesu to budowanie dobrego teamu bez którego nasza firma nie mogłaby się rozwijać. Jesteśmy bardzo dumni z zespołu profesjonalistów, który tworzy Rivent.

Dane kontaktowe

 •   +48 721 450 850
 •   ul. Główna 222, 34-460 Szczawnica
FILM REKLAMOWY

Spływ Dunajcem

Spływ Dunajcem. Początki spływu Dunajcem sięgają tradycji, która trwa już prawie 200lat. Wszystko zaczęło się od spławiania drzew Dunajcem, które było łączone w tratwy a następnie spuszczane z Nowego Targu do Sromowiec Niżnych, Krościenka oraz Szczawnicy. Pierwsze turystyczne spływy Dunajcem zaczęto organizować w 1840r, głównie na gości dworków i zamków. Pierwsze tratwy na Dunajcu wiązane były w dwójki, trójki a w późniejszym okresie w stabilne czwórki. Tradycja spływów Dunajcem na tratwach przetrwała do dziś. Trasa spływu rozpoczyna się w Sromowcach Wyżnych – przystań w Kątach a kończy się w Szczawnicy lub Krościenku nad Dunajcem. Długość trasy spływu Dunajcem do Szczawnicy to 18km a czas spływu wynosi około 2.15min. Długość trasy spływu Dunajcem do Krościenka to 23km a czas spływu wynosi około 2.45min. Dziś coraz bardziej popularne stają się nowoczesne alternatywy spływu rzeką Dunajec. Wśród nich mamy do wyboru spływ pontonowy lub kajakowy. Oba warianty należą do bardzo bezpiecznych. Należy jednak pamiętać że Dunajec to rzeka górska i samodzielne spływy kajakiem lub pontonem wymagają pewnego doświadczenia, zwłaszcza przy spływie kajakiem.

Rafting Zakopane

Rafting Zakopane tylko 45min jazdy! Tyle potrzeba aby dostać się do nas na spływ Dunajcem. Dla naszych klientów przebywających w Zakopanem przygotowaliśmy specjalną ofertę umożliwiającą dostanie się na rafting z Zakopanego. Istniej możliwość wyboru 3 opcji dostania się na spływ Dunajcem z Zakopanego lub okolic. Przyjazd własnym samochodem, skorzystanie z naszego busa, który dowiezie Was na rafting z Zakopanego i z powrotem. Kolejną opcją jest wykupienie wycieczki na spływ w Zakopanem u naszego partnera biura turystycznego Strama. W ten sposób można zaliczyć największą atrakcję Pienin. Spływ Dunajcem trwa około 2 godziny i jest w 100% bezpieczny. Dla osób szukających troszkę więcej wrażeń proponujemy spływ kajakiem.

Kajaki Dunajcem

Kajaki Dunajcem proponujemy tym osobą, które mają doświadczenie w spływach kajakowcy na innych rzekach. Mimo, że samo sterowanie kajakiem nie wymaga specjalnych umiejętności to na pewno obycie z wiosłem i kajakiem będzie korzystne podczas płynięcia. Po drodze będziemy musieli minąć kilka bystrzy czyli miejsc gdzie rzeka płynie szybko i tworzą się fale. Oprócz tego liczne zakręty, które będzie trzeba umiejętnie pokonać aby nie wpaść w tak zwaną cofkę czyli miejsce gdzie woda na rzece płynie w drugą stronę. To wszystko sprawia, że spływ kajakiem Dunajcem jest niezwykle ciekawy i emocjonujący o czym będziecie mogli się sami przekonać.

KONTAKT Z NAMI
 

FORMULARZ KONTAKTOWY


Chciałbyś dowiedzieć się więcej? Skorzystaj z formularza kontaktowego a my odpowiemy na Twoją wiadomość tak szybko jak to możliwe!  Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.


  Możesz skorzystać podanych poniżej numerów telefonów: +48 721 450 850 Lub napisać na naszą skrzynkę mailową: kontakt@rafting-dunajec.pl
  ADRES: ul. Główna 222 34-460 Szczawnica Polska
  Zapraszamy również na inne nasze strony: Odwiedź Rivent.pl

  WSKAZÓWKI DOJAZDU

  Wypożyczalnia Kajaków na Dunajcu - Niedzica

  Wypożyczalnia Kajaków na Dunajcu - Szczawnica

  Wypożyczalnia Kajaków na Dunajcu - Wietrznice