Imprezy dla firm Szczawnica

Imprezy dla firm Szczawnica. Jeśli zastanawiasz się nad zorganizowaniem imprezy firmowej dla swoich pracowników to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Posiadamy wieloletnie doświadczenie przy realizacji imprez firmowych oraz imprez integracyjnych dla dużych firm i korporacji. Posiadamy 2 bazy i zaplecze sprzętowe do organizacji imprez firmowych w Szczawnicy i regionie.Często wybierane Atrakcje dla Firm w Pieninach

Wycieczka rowerowa  Rafting Przełomem Dunajca  Grill lub Ognisko

Bardzo ciekawa i często wybierana oferta przez firmy i grupy. Wycieczka rowerowa ze Szczawnicy do Sromowiec Niżnych Przełomem Dunajca. Niewymagająca kondycji piękna trasa prowadząca wzdłuż granicy polsko-słowackiej pośród gór Pienin wzdłuż rzeki Dunajec. Czas wycieczki rowerowej około 1.5-2 godzin.
Następnie wsiadamy do pontonów i zaczynamy Rafting Przełomem Dunajca

Wycieczka rowerowa  Spływ Kajakowy  Grill lub Ognisko

Dla tych, którzy lubią rywalizację w dwójkach polecamy Spływ kajakowy Dunajcem.Na dwu osobowych kajakach, dasz się ponieść nurcie Dunajca i poczujesz dreszczyk emocji. Spływ jest całkowicie bezpieczny i nie wymaga wcześniejszych umiejętności lub doświadczenia. Różne trasy spływów od 2-4 godzin. Kolejnym elementem atrakcji jest grill lub ognisko w naszym Ośrodku „Camping Wietrznice” jako zakończenie imprezy integracyjnej.

Rafting Dunajcem  Wycieczka rowerami elektrycznymi


Atrakcje dla firm w Szczawnicy

  • Naukę pływania na kajaku górskim
  • Rafting na Dunajcu i na torze kajakarstwa górskiego
  • Spływy kajakowe na Dunajcu
  • Wycieczka rowerami elektrycznymi
  • Ognisko lub grill
  • Sauna i balia

Atrakcje dla firm Szczawnica


Współpracujemy z wieloma biurami turystycznymi, hotelami, pensjonatami w rejonie Szczawnicy. Do każdego zlecenia podchodzimy starannie i dbamy o każdy szczegół. Rozumiemy jak ważna jest rola pracodawcy aby stworzyć dobrze działający zespół i chętnie pomożemy aby to osiągnąć.