Imprezy dla firm Szczawnica


Imprezy dla firm Szczawnica. Jeśli zastanawiasz się nad zorganizowaniem imprezy firmowej dla swoich pracowników, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Posiadamy wieloletnie doświadczenie przy realizacji imprez firmowych oraz imprez integracyjnych, dla dużych firm i korporacji. Posiadamy 2 bazy i zaplecze sprzętowe do organizacji imprez firmowych w Szczawnicy i okolicy.

 

Często wybierane atrakcje dla firm w Pieninach

Wycieczka rowerowa + Rafting Przełomem Dunajca + Grill lub Ognisko

Bardzo ciekawa i często wybierana oferta przez firmy i grupy. Wycieczka rowerowa ze Szczawnicy do Sromowiec Niżnych Przełomem Dunajca. Niewymagająca kondycji piękna trasa prowadząca wzdłuż granicy polsko-słowackiej pośród gór Pienin wzdłuż rzeki Dunajec. Czas wycieczki rowerowej około 1.5-2 godzin. Następnie wsiadamy do pontonów i zaczynamy Rafting Przełomem Dunajca.


Wycieczka rowerowa + Spływ Kajakowy + Grill lub Ognisko

Dla tych, którzy lubią rywalizację w dwójkach polecamy Spływ kajakowy Dunajcem. Na dwuoosobowych kajakach, dasz się ponieść nurcie Dunajca i poczujesz dreszczyk emocji. Spływ jest całkowicie bezpieczny i nie wymaga wcześniejszych umiejętności lub doświadczenia. Różne trasy spływów od 2-4 godzin. Kolejnym elementem atrakcji jest grill lub ognisko w naszym Ośrodku „Camping Wietrznice” -jako zakończenie imprezy integracyjnej lub skorzystanie z usług działającej Kayak Pizzy.


Rafting Dunajcem + Wycieczka rowerami elektrycznymi

W naszej ofercie posiadamy rowery elektryczne marki BH BIKES Premium oraz Standard. Możesz je wypożyczyć w Szczawnicy lub naszym Centrum Sportów Wodnych Wietrznice. Rowerem elektrycznym możesz przebyć drogę ze Szczawnicy do Sromowiec Niżnych. Piękna trasa prowadząca wzdłuż granicy polsko-słowackiej pośród gór Pienin wzdłuż rzeki Dunajec. Czas wycieczki rowerowej około 1.5 godziny. Następnie wsiadamy do pontonów i zaczynamy Rafting Przełomem Dunajca

Atrakcje dla firm Szczawnica

Współpracujemy z wieloma biurami turystycznymi, hotelami, pensjonatami w rejonie Szczawnicy. Do każdego zlecenia podchodzimy starannie i dbamy o każdy szczegół. Rozumiemy jak ważna jest rola pracodawcy aby stworzyć dobrze działający zespół i chętnie pomożemy aby to osiągnąć.

Atrakcje dla firm w Szczawnicy

  • Naukę pływania na kajaku górskim lub White Water Challenge
  • Rafting na Dunajcu i na torze kajakarstwa górskiego
  • Spływy kajakowe na Dunajcu
  • Wycieczka rowerami elektrycznymi
  • Ognisko lub grill
  • Sauna i balia