Imprezy dla firm Szczawnica

Imprezy dla firm Szczawnica i Zakopane. Jeśli zastanawiasz się nad zorganizowaniem imprezy firmowej dla swoich pracowników to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Posiadamy wieloletnie doświadczenie przy realizacji imprez firmowych oraz imprez integracyjnych dla dużych firm i korporacji.Posiadamy 2 bazy i zaplecze sprzętowe do organizacji imprez firmowych w Szczawnicy regionie.Często wybierane Atrakcje dla Firm w Pieninach

Wycieczka rowerowa  Rafting Przełomem Dunajca  Grill lub Ognisko

Bardzo ciekawa i często wybierana oferta przez firmy i grupy. Wycieczka rowerowa ze Szczawnicy do Sromowiec Niżnych Przełomem Dunajca. Niewymagająca kondycji piękna trasa prowadząca wzdłuż granicy polsko-słowackiej pośród gór Pienin wzdłuż rzeki Dunajec. Czas wycieczki rowerowej około 1.5-2 godzin.
Następnie wsiadamy do pontonów i zaczynamy Rafting Przełomem Dunajca

Wycieczka rowerowa  Spływ Kajakowy  Grill lub Ognisko

Dla tych, którzy lubią rywalizację w dwójkach polecamy Spływ kajakowy Dunajcem.Na dwu osobowych kajakach, dasz się ponieść nurcie Dunajca i poczujesz dreszczyk emocji. Spływ jest całkowicie bezpieczny i nie wymaga wcześniejszych umiejętności lub doświadczenia. Różne trasy spływów od 2-4 godzin.
Po niewielkiej przerwie czas na trochę strzelania i gry w Paintball. Różne misje i taktyki w których musisz współpracować ze swoim zespołem.

Spływ Kajakowy  Paintball

Rafting Dunajcem  Tyrolka nad Dunajcem


Atrakcje dla firm w Szczawnicy, Krakowie i Zakopanem

  • naukę pływania na kajaku górskim
  • rafting w Krakowie na torze kajakarstwa górskiego.
  • spływy kajakowe na Dunajcu
  • spływy kajakowe na Wiśle
  • spływy kajakowe na Popradzie
  • Wyścigi smoczych łodzi

Atrakcje dla firm Szczawnica


Współpracujemy z wieloma biurami turystycznymi, hotelami, pensjonatami w rejonie Szczawnicy oraz Zakopanego. Do każdego zlecenia podchodzimy starannie i dbamy o każdy szczegół. Rozumiemy jak ważna jest rola pracodawcy aby stworzyć dobrze działający zespół i chętnie pomożemy aby to osiągnąć.